Home › Zielona herbata sypana

Zielona herbata sypana

Herbatka zielona mieści w sobie bardzo dużo niezbędnych składników, które są ważne dla naszego zdrowia.

Są to zwłaszcza zestawy polinefoli, które posiadają bardzo rozmaite oddziaływanie oraz katechiny, będące bardzo silnymi antyoksydantami. W składzie herbaty zielonej znajdziemy również rozmaite garbniki, aminokwasy, makroelementy, lipidy, alkaloidy, oraz witaminy, takie jak A,B,C,E. Dobroczynna moc herbaty obniża ryzyko raka, ze względu na aktywność silnych przeciwutleniaczy, które stanowią dla naszego DNA chroniąc przed działaniem niekorzystnych dla organizmusubstancji kancerogennych. Liczne badania wyodrębniły ponadto ochronne działanie najlepszej herbaty przed rakiem skóry. Zielona herbata jest ponadto remedium na dłuższe życie.

Według Japończyków, picie blisko 8 filiżanek zielonej herbaty codziennie przedłuża nasze życie średnio o 3 lata.

Nastomiast mieszkańcy Holandii są zdania iż picie czterech filiżanek przyczyni się do zmniejszenia zachorowalności na arteriosklerozę. Dodatkowo najlepsza herbata oddziałuje korzystnie na poprawę wyglądu skóry.

Krem który ma dodatek w postaci zielonej herbaty, spóźni pojawienie się zmarszczek. Dzięki własnościom antybakteryjnym, będzie idealnym lekiem do pielęgnacji skóry przetłuszczającej się i trądzikowej. Jak można zauważyć zieloną herbatę można spokojnie używać do celów leczniczych. Każdy kto choć skosztował takiej metody leczenia przekona się do naturalnych metodach leczenia, szczególnie młode osoby..
Źródło: Sklep z poduszkami dla dzieci