Home › Zdrowe preparaty na odnowę cery

Zdrowe preparaty na odnowę cery

Cera potrzebuje ciągłej higieny, która ułatwi w zachowaniu uroczego koloru oraz jędrności. W poszukiwaniu składników ułatwiających osiągnięcie wymarzonego rezultatu przydadzą się maseczki,okłady z glinki. Jest kilka gatunków glinki, co ułatwia jej dopasowanie do swojego rodzaju skóry. Zielona glinka jest szczególnie polecana kobietom posiadającym problemy z pękającymi naczynkami lub rumieńcem skóry. Nie wyglądają się one ładnie, dlatego istotna jest szybka reakcja i zmniejszenie ich zanim będą większym problemem.

Ewfularneużywanie maseczki z zielonej glinki spowoduje, że naczynia krwionośne będą bardziej elastyczne, mniej wystawione na pęknięcia, a cera stanie się jaśniejsza.

Glinka ma właściwości mocno oczyszczające. Czerwona glinka, także popularna, jest w swoim działaniu podobna do zielonej, jednak ma dodatkowe zalety.

Zmniejsza przetłuszczanie się skóry poprzez zmniejszanie sebum.

Polecana jest przeważnie do tłustej cery, lecz również delikatnej, oczekującej szczególnej troski. Ma zastosowanie w kuracji trądziku u nastolatków oraz u osób dorosłych i przywraca delikatność skórze. Biała glinka uchodzi za najpopularniejszą stosowaną ze względu na kilka cech, jakie przydają się niezależnie od rodzaju skóry.

Skóra sucha, czuła, tłusta, mieszana, wszystkie współreagują na nią bardzo korzystnie. Ważną właściwością jest ściągnięcie cery i poprawa jej elastyczności jak i zdolności odbudowujące. Niewielkie niedoskonałości po pryszczach rozpoczynają leczyć się i zanikają, a to skutkuje na ogólny wygląd twarzy. .
Na zlecenie: Flowers Club de Mar

<< Poprzedni
Następny >>