Home › Nie taki diabeł straszny jak go malują: Praga Południowa

Nie taki diabeł straszny jak go malują: Praga Południowa

Komfortowa lokalizacja apartamentu jest chyba największą trudnością dla osób, szukających nowego lokum w Warszawie. Nowe inwestycje budują się niemalże w całym mieście, a oferta deweloperska jest istotnie różnorodna. Naturalnie im bliżej ścisłego centrum, tym cena za metr kwadratowy jest wyższa. Obecnie jednak stolica jest doskonale skomunikowana dlatego, bardziej od bliskiego położenia śródmieścia docenia się bliskość pól zielonych oraz dobre infrastruktury okolicy. Gdzie znajdziemy takowe nieruchomości? Na południowej Pradze!

Południowa Praga jest dzielnicą o której często mówiło się źle. Na prawdę w latach dziewięćdziesiątych ta okolica nie była zbyt przyjazna do życia.

jednakże przez lata spopularyzowane legendy nie są już aktualne. Aktualnie świeże mieszkanka na południowej Pradze cieszą się bardzo popularnością. W tym regionie powstaje bardzo dużo inwestycji deweloperskich. Mieszkańców stolicy przyciągają również niskie ceny lokali, które są dużo niższe niż na przykład na Śródmieściu. Dlatego kupno nowego mieszkania na południu Pragi, jest bardzo dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą zaciągać ogromnego długu. Ten obszar Warszawy charakteryzuje się komfortowymi architektonicznie budynkami i dogodną infrastrukturą. Mieści się tutaj bardzo duże centrum kulturalno-handlowe. Możemy znaleźć tutaj wielość szkół i przedszkoli.

Dodatkowo jest tutaj bardzo dużokorporacji usługowych.

Co więcej, zabudowanie nie jest tak gęste jak w innych dzielnicach,dlatego mieszkania na południowej Pradze są wyposażone w tarasy i ogródki..
Zobacz:
Zdrowe preparaty na odnowę cery
Gdzie zamówić koszulki sportowe z nadrukiem
Temat dnia: najlepsze tabletki na odchudzanie
Interesujące prezenty dla myśliwych
Które kupić sterydy anaboliczne w tabletkach
Szybkie pożyczki dla firm - które wybrać?